wtorek, 15 kwietnia 2008

Kacha hurtem :)
























2 komentarze:

Anonimowy pisze...

3 od dolca podoba się. Ciekawy kadr.

Aleksandra Benkowska pisze...

dzieki :)
ale nieco świeci się twarz...hmmm....